OPROGRAMOWANIE

Rozwiązania w zakresie oprogramowania oferowane przez DEVELOP

 Dopełnieniem kompleksowej oferty produktów DEVELOP jest efektywne oprogramowanie przeznaczone do rozmaitych zastosowań biurowych oraz druku przemysłowego, zapewniające łatwe do zintegrowania rozwiązania dla wszystkich dziedzin biznesu.


Zarządzanie skanowaniem i dokumentami

SmartScan

Smartscan to rozwiązanie pozwalające w prosty i w pełni zautomatyzowany sposób pozyskiwać treści z dokumentów papierowych i przetwarzać je do popularnych formatów edytowalnych takich jak DOC, XLS lub przeszukiwany PDF.

-Dowiedz się więcej…

SmartMed

Rozwiązanie Konica Minolta SmartMED umożliwia placówce zarządzanie dokumentacją medyczną poprzez panel sterowania urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki integracji SmartMED z systemem Elektronicznej Dokumentacji Medycznej całościowy proces archiwizacji i obiegu dokumentów można zrealizować za pomocą kilku przycisków na panelu. Umożliwia to szybki dostęp do zintegrowanej bazy danych, w której znajduje się pełna dokumentacja dotycząca procesu leczenia pacjenta i przebytych przez niego badań.

-Dowiedz się więcej…


Centralny system wydruku

Platforma SafeQ

YSoft SafeQ to platforma rozwiązań do przepływu zadań. Została zaprojektowana z myślą o organizacjach, które chcą zarządzać usługami drukowania i zwiększyć bezpieczeństwo dokumentów oraz obiektów 2D i 3D, tworząc wydajniejsze cyfrowe przepływy zadań. -Dowiedz się więcej…


Szczegółowa oferta oprogramowania znajduje się na stronie producenta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentowanie jest wyłączone.