OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie SmartSCAN oraz SafeQ – rozwiązania oferowane przez DEVELOP

 Dopełnieniem kompleksowej oferty produktów DEVELOP jest efektywne oprogramowanie przeznaczone do rozmaitych zastosowań biurowych oraz druku przemysłowego, zapewniające łatwe do zintegrowania rozwiązania dla wszystkich dziedzin biznesu.


Zarządzanie skanowaniem i dokumentami

SmartSCAN

Smartscan to rozwiązanie pozwalające w prosty i w pełni zautomatyzowany sposób pozyskiwać treści z dokumentów papierowych i przetwarzać je do popularnych formatów edytowalnych takich jak DOC, XLS lub przeszukiwany PDF.

Przewagą aplikacji SmartSCAN nad innymi programami tego typu jest fakt, iż działa bezpośrednio z panelu dotykowego urządzeń Konica Minolta DEVELOP.

Do głównych korzyści należą:

  • oszczędność czasu – nie trzeba niczego przepisywać, wystarczy umieścić plik dokumentów w podajniku wybrać potrzebny format pliku i nacisnąć „start”
  • szybkość pozyskiwania danych – powstały na bazie obszernego dokumentu przeszukiwalny plik PDF pozwala na szybkie pozyskanie potrzebnej informacji
  • obsługa aplikacji jest banalnie prosta.

Dowiedz się więcej o aplikacji SamrtSCAN


Centralny system wydruku

Platforma SafeQ

YSoft SafeQ to platforma rozwiązań która umożliwia ograniczenie kosztów druku i obiegu dokumentacji w firmie nawet o połowę. Dzięki temu rozwiązaniu firma może skutecznie kontrolować ponoszone wydatki na druk i kopiowanie oraz lepiej planować przyszłe inwestycje w zakup odpowiednich urządzeń.

Do głównych korzyści należą:

  • SafQ daje wgląd w informacje pozwalające określić ile, jakie oraz gdzie potrzebne są odpowiednie urządzenia,
  • dzięki SafeQ wiadomo jakie są koszty wydruków, kopii oraz skanów – według użytkownika, działu, klienta czy też konkretnego projektu. Ponadto SafeQ pozwala przydzielać koszta ustalając limity druku dla korzystających ze środowiska druku w firmie.
  • platforma SafQ pozwala znacznie obniżyć koszty dzięki wymuszanym regułom kontrolującymi co drukuje oraz w jaki sposób, tak aby zmniejszyć ilość niepotrzebnego druku. Jest to rozwiązanie proekologiczne, dzięki któremu zmniejsza się zużycie takich zasobów jak drzewa i woda.
  • Oprogramowanie SafeQ jest scentralizowanym i łatwym w obsłudze systemem dzięki czemu zwiększa efektywność administrowania środowiskiem druku.
  • SafeQ daje swobodę pracownikowi co do odbierania zadań drukowania na dowolnym urządzeniu i w dowolnym miejscu firmy.
  • Dzięki autoryzacji użytkowników możliwa jest ochrona wrażliwych danych. Nieautoryzowani użytkownicy nie mają dostępu do urządzeń.

Dowiedz się więcej o platformie SafeQ


Szczegółowa oferta oprogramowania znajduje się na stronie producenta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentowanie jest wyłączone.